Vyber si z 15 unikátních bludišť na 14 místech po celé ČR!
kukuřičáci.cz

Kukuřičné bludiště - Ideální tip na výlet pro školy a školky

Blíží se konec školního roku a vy přemýšlíte, kam na školní výlet s dětmi? Zkuste kukuřičné bludiště pro děti. Kukuřice je v květnu i červnu ještě nízká, takže se nemusíte bát, že se vám děti ztratí! Díky tomu je bludiště vhodné také pro školky.

Herní programy

Vybrat můžete ze dvou typů her pro děti, ke kterým vám postačí tužka či pero. Cílem první hry pro menší děti je uhádnout tajenku z vyluštěných indicií. V bludišti se na 20 místech poschovávaly příšerky a na každém stanovišti najdete jedno písmenko indicie. Více o hře zde.

Druhá hra je vhodná pro starší děti, které v labyrintu naleznou další ztracená písmena. Poskládají z nich slova a vyluští tajenku.

Jaké dovednosti si děti v bludišti prověří?

  • orientaci a postřeh
  • týmovou spolupráci
  • řešení hádanek

Rezervace výletu do bludiště

Zaujalo vás kukuřičné bloudění? Velmi rádi se s vámi domluvíme na vhodném termínu a bludiště bude otevřeno i mimo uvedenou otevírací dobu. Kontaktujte nás.
ed7958b4482910c1a29f3f67c9c56a31
Provozovatelem webu je společnost Fit - Jump s.r.o., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýzy návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy.
Více o cookies
Upravit nastavení
Přijmout vše