Vyber si z 25 unikátních bludišť na 19 místech po celé ČR!
kukuřičáci.cz

Přehled bludišť

Kukuřičná sezóna 2022 je u konce, děkujeme všem bloudícím za přízeň a budeme se těšit na viděnou v příštím roce! :-)

Pro nejaktuálnější informace ohledně otevření v sezóně 2023 sledujte přehled bludišť na webu a náš profil na Facebooku či Instagramu.


Mapa bludišť pro sezónu 2022


Mapa bludišť

Kukuřičáci se na vás těší v těchto místech:

Plány bludišť

Po pěti napínavých sezónách mistrovství v bloudění, kdy se v labyrintech hledaly QR kódy na čas, jsme se rozhodli jít trochu jiným směrem a přinést vám novou zábavu. V letošním roce sice nebudete žhavit naši mobilní aplikaci, ale zato si budete moci s Kukuřičáky procestovat státy Evropské unie!

Jak jistě víte, od 1. července 2022 bude Česká republika předsedat Radě EU. Kukuřičáci jdou s dobou a tak letos bude každé bludiště ve tvaru jednoho unijního státu. V každé zemi budou vyznačená města tak, jako byste v daném státě přímo byli. Opět jsme přichystali zábavné hledání tajenek a získávání odměn unikátních pro každé bludiště! A navíc se dozvíte kupu zajímavostí o navštívené zemi! Věděli jste, že v Německu vymysleli roku 1922 ve fabrice Haribo gumové medvídky anebo že v Belgii vyrobí okolo 200 000 tun čokolády ročně? Navíc hledaná tajenka u dětské hry bude provázaná s daným státem. To znamená, že se letos s Kukuřičáky nejen zabavíte, ale navíc se dozvíte jistě několik věcí, které jste do dnes netušili.

Chcete se stát Znalci Evropské unie? Navštivte 10 našich bludišť a získáte i speciální odměnu. My se na toto léto moc těšíme! A co vy?

Vyberte si z 25 unikátních bludišť na 19 místech po celé ČR:

Místo Tvar bludiště
Benešov - Bystřice Irsko
Brno Rakousko, Polsko
Hradec Králové Slovinsko
Humpolec Španělsko
Kralovice Itálie, Holandsko
Krhov - Boskovice Slovensko
Kutná Hora - Kačina Kypr, Chorvatsko
Olomouc Belgie
Opava Malta, Švédsko
Plzeň - Litohlavy Německo, Lotyšsko
Praha - Klíčany Česko
Račetice Dánsko, Francie
Strakonice Litva
Svitavy Řecko
Sychrov Maďarsko
Šumperk Rumunsko
Telč Finsko
Terezín Portugalsko
Valtice Bulharsko

ed7958b4482910c1a29f3f67c9c56a31
Provozovatelem webu je společnost Fit - Jump s.r.o., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýzy návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy.
Více o cookies
Upravit nastavení
Přijmout vše